جدید
خانه / اخبار / اعتراض ۱۸ عضو شورای انقلاب به روحانی

اعتراض ۱۸ عضو شورای انقلاب به روحانی

اعتراض ۱۸ عضو شورای انقلاب به روحانی

در نامه ای ارائه شد؛

 

 اعتراض ۱۸ عضو شورای‌عالی انقلاب به روحان

 

۱۸ تن از اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی در اعتراض به شیوه عزل و نصب روسای دانشگاه‌ها توسط وزیر علوم، نامه‌ای به رئیس جمهور ارائه دادند.

به گزارش گروه سیاسی «خبرگزاری دانشجو»، ۱۸ تن از اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی در اعتراض به شیوه عزل و نصب روسای دانشگاه ها توسط وزیر علوم، در نامه ای به رئیس جمهور خواستار آن شده اند نخست دلایل و مستندات تغییر رئیس دانشگاه ارائه و سپس مرجحات رئیس پیشنهادی در شورای عالی انقلاب فرهنگی مطرح شود و در صورت موافقت اکثریت اعضا، عزل و نصب صورت پذیرد.

 

با گذشت حدود ۱۲۰ روز از حضور رضا فرجی‌دانا به عنوان وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در دولت یازدهم، دانشگاه‌های کشور شاهد تغییرات و تحولاتی در بدنه اجرایی خود به خصوص در سطح ریاست دانشگاه بودند.

در این بین تغییر رئیس دانشگاه تهران  به عنوان مادر دانشگاه‌های ایران در صد و یازدهمین روز حضور فرجی‌دانا در وزارت علوم از مهمترین تغییرات در حوزه وزارت علوم بود.

 

به نظر می‌رسد با این تغییر موج تازه‌ای از تغییرات در دانشگاه‌های تهران و دانشگاه‌هایی که رئیس آنها هنوز تغییر نکرده در راه است. سوالی از رئیس جمهور پس شایسته سالاری چه شد؟

اقای رئیس چمهور مگر دولت شما تدبیر وامید نیست ؟

اقای رئیس جمهور بر اساس چه شاخصه ای تغییرات صورت میگیرد که اینچنین موج اعتراضات روز بروز افزایش است     .

پس بنابر این جای دارد حضرتعالی در این راستا تچدید نظر نمائید

 

 

 

ارسال دیدگاه

ایمیل شما نشر نخواهد شد

1
thesis editing services conditional formatting if formula paper editing services freelance website content writer english essay buy essay papers thesis proofreading lab report layout great speech writing paper writing write my essay purchase essay online