جدید
خانه / اخبار / حجه الاسلام رضایی:طلاب بسیجی در سعادت جامعه تاثیرگذارند

حجه الاسلام رضایی:طلاب بسیجی در سعادت جامعه تاثیرگذارند

حجه الاسلام رضایی:طلاب بسیجی در سعادت جامعه تاثیرگذارند

نور حوزه: مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون گفت: طلاب بسیجی با اثربخشی بسیار خود می‌توانند در راستای حرکت در مسیر سعادت جامعه ایفای نقش داشته باشند.

به گزارش نور حوزه به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بسیج طلاب، حجت الاسلام رضایی در نخستین کارگاه آموزشی سرمربیان و مربیان حلقه‌های صالحین سازمان بسیج روحانیون کشور با اشاره به این که رمز ماندگاری شهدای کربلا ایستادگی در بیعت است اظهار داشت: تمام بسیجیان و طلاب با ایستادگی در بیعت خود با ولایت می‌توانند به سعادت دست‌ یابند.

وی با اشاره به برگزاری کارگاه آموزشی سرمربیان حلقه‌های صالحین ابراز داشت: مهمترین هدف برگزاری این کارگاه سه روزه ارائه مباحث اخلاقی، عقیدتی، تخصصی و معنوی است.

طلاب بسیجی در سعادت جامعه تاثیرگذارند

مسئول سازمان بسیج طلاب و روحانیون با تاکید بر اینکه محوریت طرح صالحین، اثربخشی برنامه‌های آموزشی است خاطرنشان کرد: در بحث اثربخشی حلقه‌های طرح صالحین باید اقداماتی صورت گیرد که در مسیر پیش‌‌رو شاهد موفقیت‌های بیشتری باشیم.

حجت‌الاسلام رضایی با اشاره به دعوت از اساتید متخصص برای حضور در این کارگاه سه روزه افزود: هم‌چنین در این کارگاه آموزشی کمیسیون‌هایی تشکیل می‌شود تا از نظرات طلاب در خصوص ماموریت‌های بسیج استفاده کنیم.

 

وی با اشاره به وظایف متعدد سازمان بسیج روحانیون اظهار داشت: به تعبیر امام خمینی ‌(ره) بسیج طلاب باید از اصول نه شرقی نه غربی حمایت کند.

مسئول سازمان بسیج طلاب روحانیون در ادامه با تاکید بر اینکه بسیج طلاب باید مدافع ارزش‌های انقلاب باشد ابراز داشت: طلاب بسیجی با اثربخشی بسیار خود می‌توانند در راستای حرکت در مسیر سعادت جامعه ایفای نقش داشته باشند.

نور حوزه

ارسال دیدگاه

ایمیل شما نشر نخواهد شد

امارگیر سایت