جدید
خانه / اخبار / حمله به حرم حضرت زینب (سلام الله)

حمله به حرم حضرت زینب (سلام الله)

حمله به حرم حضرت زینب (سلام الله)
 حمله  به حرم مطهر حضرت زینب (سلام الله  علیها) را محکوم  نموده وارزوی خذلان وخواری برای حمله  کنندگان  به ان حرم شریف را از خداوند مسئلت  داریم .باشد که بد خواهان  بزودی به سزای اعمال زشت خویش برسند.
ساعتی پیش (عصر جمعه) به رغم شهادت مدیر اداری “انس الرومانی” مدیر اداری حرم مطهر حضرت زینب بر اثر این حمله خمپاره ای به شهادت رسید.
اما این حرم مطهر آسیبی ندید زیرا محل برخورد خمپاره چند متر با دیوار حرم فاصله داشته است.
حمله به حرم حضرت زینب

به گزارش پایگاهخبری رهگذری آشنا شادگان :: به نقل از العالم  ساعتی پیش (عصر جمعه) از اصابت دو گلوله خمپاره به نزدیکی دیوارهای بیرون حرم مطهر حضرت زینب (س) خبر داد.

اصابت خمپاره به حرم حضرت زینب

گفتنی است پس از این حمله تروریستی، فورا گروه شهید مهندس “أنس الرومانی” توسط تعدادی از نیروهای کمیته مردمی دفاع از حرم حضرت زینب سلام الله علیها تشکیل و اعلام موجودیت کرد.این گروه در واکنش به حمله تروریستی امروز، با استفاده از موشک و انواع سلاح ها حملاتی را به مخفیگاه های تروریست ها در منطقه “حجیره”‌ در حومه منطقه “سیده زینب” انجام دادند که در این حملات تعدادی از تروریست های مسلح به هلاکت رسیدند و تعدادی از مخفیگاه های آنان تخریب شد.

 عزیزان خواهشا جهت تعجیل در فرج آقا صاحب الزمان عجل الله تعالی فرجه الشریف صلوات و دعای زیادی کنید .. ** اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم **

ارسال دیدگاه

ایمیل شما نشر نخواهد شد

امارگیر سایت