جدید
خانه / اخبار / سخنان امام خامنه ای در مورد اوضاع عراق و داعش

سخنان امام خامنه ای در مورد اوضاع عراق و داعش

سخنان امام خامنه ای در مورد اوضاع عراق و داعش
تحلیلی بر سخنان رهبر انقلاب پیرامون گروه های تکفیری

عراق بر روی پاهای خود می ایستد

حدود ده روز از جدی شدن بحران نسل کشی در عراق می گذرد و گروه های تکفیری فعال در این کشور هنوز متوقف نشده اند. دولت، مردم و مراجع عراق عزمی جدی برمقابله با این گروه و بازگشت استقلال و امنیت به عراق جزم کرده اند. اما آیا مثلث دولت، مردم و عراق می تواند فتنه داعش را سرکوب کنند؟

 

عراق بر روی پاهای خود می ایستد

دیدبان: حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب در روز یکشنبه ۹۳/۴/۱ همزمان با شروع هفته ی قوه ی قضائیه؛ با رئیس و مسئولان این قوه دیدار و گفتگو کردند. این دیدار که همزمان با تمدید دوره ی دوم پنج ساله ریاست آیت الله آملی لاریجانی بر قوه ی قضائیه بود به دو بخش اصلی تقسیم می شود. بخش اول بیانات ناظر به عملکرد و نکات حول وظایف قوه قضائیه بود اما بخش دوم بیانات حول بحران امروز عراق و تحلیل شرایط روز منطقه و تحلیل آن بود. هر چند بخش نخست سخنان و بیانات در جای خود کارشناسی شده و ناظر به مشکلات و مسائل قوه قضائیه بود اما بخش دوم سخنان به عنوان پایه تحلیل؛ مد نظر این نوشتار می باشد. به طور کلی در هر بحران امنیتی سه مؤلفه ای که باید به عنوان پایه تحلیل مد نظر قرار بگیرد.

۱. نیروی انسانی ایجاد کننده ی بحران امنیت

۲. اهداف نیروهای ایجاد کننده ی بحران امنیت

۳. نیروهای خنثی کننده ی بحران امنیت

پیاده نظام و رهبران بحران عراق

حضرت آیت الله خامنه ای نیروها و جریان های دخیل در بحران فعلی عراق را در دو سطح تحلیل می کنند. سطح اول و ظاهری آن گروه های تکفیری هستند که با شعار اسلام ناب تلاش دارند تا با شعله ور ساختن اختلاف مذهبی جریان های مذهبی در کشورهای اسلامی را به جنگ با هم بکشانند. از منظر آیت الله خامنه ای این افراد در حقیقت ابزار و وسیله ی کشورهای منطقه ای و فرامنطقه ای هستند و به عنوان نیروهای اجاره ای مطابق میل اجاره کنندگان سفارش می پذیرند. گروه تکفیری داعش از جمله این نیروها هستند که در سوریه و عراق با دلارهای نفتی برخی از کشورهای منطقه برای اهداف انان به جنابت های مختلف ومتعدد انسانی با شعار اسلام دست زدند.

آیت الله خامنه ای پیش تر در بیانات مراسم سالگرد ارتحال امام (ره) به این نکته اشاره داشته اند که دشمن اصلی این گروه نیستند بلکه دشمن اصلی آنانی هستند که این گروه را تحریک کرده و آنان را مسلح می سازند. ” امروز یک عده‌اى در بخشهاى مختلف دنیاى اسلام به‌نام گروه‌هاى تکفیرى و وهابى و سَلَفى، علیه ایران، علیه شیعه، علیه تشیع، دارند تلاش میکنند، کارهاى بدى میکنند، کارهاى زشتى میکنند؛ اما اینها دشمنهاى اصلى نیستند؛ این را همه بدانند. دشمنى میکنند، حماقت میکنند اما دشمن اصلى، آن کسى است که اینها را تحریک میکند، آن کسى است که پول در اختیارشان میگذارد، آن کسى است که وقتى انگیزه‌ى آنها اندکى ضعیف شد، با وسایل گوناگون آنها را انگیزه‌دار میکند؛ دشمن اصلى، آن کسى است که تخم شکاف و اختلاف را بین آن گروه نادان و جاهل، و ملت مظلوم ایران مى‌افشاند؛ اینها آن دست پنهانِ سرویس‌هاى امنیتى و اطلاعاتى است. لذا ما مکرر گفته‌ایم این گروه‌هاى بى‌عقلى را که به نام سَلَفى‌گرى، به نام تکفیر، به نام اسلام با نظام جمهورى اسلامى مقابله میکنند، دشمن اصلى نمیدانیم؛ ما شما را فریب‌خورده میدانیم؛ به اینها گفته‌ایم: لَئِن بَسَطتَ اِلَىَّ یَدَکَ لِتَقتُلَنى ما اَنا بِباسِطٍ یَدِىَ اِلَیکَ لِاَقتُلَکَ اِنّى اَخافُ اللهَ رَبَّ العَلَمین؛ (۸) تو اگر خطا میکنى، اشتباه میکنى، کمر به قتل برادر مسلمان خودت میبندى، ما تو [آدمِ] نادان و جاهل را کسى نمیدانیم که بایستى کمر به قتل او ببندیم؛ البته از خودمان دفاع میکنیم، هر کسى به ما حمله بکند، با مشت محکم ما مواجه خواهد شد، این طبیعى است؛ اما معتقدیم اینها دشمنان اصلى نیستند، فریب‌خورده هستند. دشمن اصلى آن دشمن پشت پرده است، آن دست نه‌چندان پنهانى است که از آستین سرویس‌هاى امنیتى بیرون مى‌آید و گریبان مسلمانان را میگیرد و آنها را به جان هم مى‌اندازد.” (بیانات در تاریخ ۹۳/۳/۱۴)

اما سطح دوم و جریان اصلی مدیریت کننده بحران عراق دولت ها و کشورهای منطقه ای و فرامنطقه ای هستند با ابزار قرار دادن این گروه های تکفیری به دنبال رسیدن به اهداف خود هستند. در رإس این کشورها آمریکاست که با نتایج رقم خورده در انتخابات عراق به اهداف خود از طریق صندوق های رأی نرسیدند از این رو تلاش می کنند با ایجاد ناامنی و بحران آفرینی در عراق به اهداف خود برسند. فشار بر دولت مرکزی برای قبول شرایط آمریکا و یا تلاش برای روی کارآمدن دولتی همگرا با سیاست های آمریکا و کشورهای همسوی آمریکا در منطقه در عراق از جمله مهمترین اهداف بحران آفرینی کشورهای پنهان در بحران عراق است.

اهداف بحران افکنی

همانطور که بیان شد اهداف کشورهای منطقه ای و فرامنطقه ای در بحران عراق نظیر بحران سوریه تلاش برای رسیدن به مطامع خود از طریق ترور و خشونت و ایجاد نا امنی در کشورهایی نظیر عراق و سوریه هستند. آمریکا و هم پیمانان آن در منطقه هرگز تصور نمی کردند فهرست نوری المالکی در انتخابات پارلمانی عراق به حداکثر کرسی های پارلمان برسد و اینگونه جریان های طرفدار غرب و آمریکا در عراق در اقلبت ضعیف قرار بگیرند. از این رو حداقل تلاش آمریکا این است که نوری المالکی دوباره در عراق بر روی کار نیاید و بر منصب رئیس الوزرایی تکیه نزند و یا اینکه گروه های همسو با آمریکا نقشی فعال تر در کابینه ی آینده ی عراق داشته باشند. مقام معظم رهبری هدف اصلی بحران افکنی آمریکا و هم پیمانان آنان در عراق را محروم کردن مردم عراق از دست آوردهای مردم سالاری می داند. ” هدف اصلی از قضایای اخیر در عراق، محروم کردن مردم این کشور از دستاوردهایی است که علیرغم حضور و دخالت آمریکا بدست آورده اند، که مهمترین آن، حاکمیت نظام مردم‌سالاری است … آمریکا از روال کنونی در عراق یعنی برگزاری انتخاباتی با مشارکت خوب مردم و تعیین گزینه‌های مورد اعتماد مردم، راضی نیست زیرا آمریکا به دنبال آن است که عراق تحت سلطه قرار گیرد و افراد گوش به فرمان آمریکا، حاکم باشند. (بیانات در تاریخ ۹۳/۴/۱)”

مقام معظم رهبری در تبیین اهداف آمریکا از بحران آفرینی در عراق؛ تلاش کردند این نکته را بیان کنند که ابزار برنده ی آمریکا در این بحران آفرینی ایجاد اختلاف مذهبی بین شیعه و سنی در عراق است. به عبارت دیگر آمریکا با تحریک نیروهای تکفیری و تروریستی و کشاندن آنان به داخل عراق زمینه های بروز جنگ مذهبی در عراق را شعله ور می سازد و با این زمینه سازی عملا مقدمات حضور نظامی آمریکا در عراق را توجیه پذیر اعلان کرده و پس از آن اقدام به اعزام نیروی نظامی به خاک عراق می کند تا از این طریق بر روند تشکیل دولت آینده ی عراق حداکثر را تأثیر متناسب با اهداف آمریکا و برخی از کشورهای همسو با اهداف آمریکا در منطقه داشته باشد. (مقامات آمریکایی که تلاش دارند، قضایای عراق را یک جنگ مذهبی قلمداد کنند، افزودند: آنچه که در عراق روی داده است، جنگ شیعه و سنی نیست، بلکه نظام سلطه با استفاده از پس‌مانده های رژیم صدام بعنوان مهره‌های اصلی و عناصر تکفیریِ متعصب به عنوان پیاده نظام، تلاش برای برهم زدن ثبات و آرامش عراق و تهدید تمامیت ارضی این کشور داردعوامل اصلی فتنه در عراق، با سنی‌های مؤمن و معتقد به استقلال عراق همان اندازه خصومت دارند که با شیعه دشمن هستند. (بیانات در تاریخ ۹۳/۴/۱)

مدیریت بحران

اما وجه سوم سخنان مقام معظم رهبری حول بحران عراق در مورد مدیریت این بحران بود. به گزارش دیدبان ایشان به صراحت و با تأکید اعلام کردند که این بحران باید به دست خود عراقی ها پایان یابد و حل شود. از این رو دخالت هرگونه نیروی خارجی را رد کرده و آن را غلط خوانند. لذا این بحران باید به یاری مردم، دولت و مرجعیت عراق و با همراهی و همرأیی این سه کانون مدیریت شود. ( ما با دخالت آمریکایی‌ها و دیگران در مسائل داخلی عراق بشدت مخالفیم و آن را تأیید نمی‌کنیم زیرا معتقدیم دولت و ملت عراق و مرجعیت دینی این کشور توانایی تمام کردن این فتنه را دارند و ان شاء الله آن را تمام خواهند کرد. (بیانات در تاریخ ۹۳/۴/۱)

همگرایی و همکاری این سه کانون اصی جامعه عراق در حل بحران فعلی عراق علاوه بر تمرین همکاری و انسجام و همچنین نمایش قدرت مرجعیت شیعه؛ زمینه ساز تداوم حضور مردم در امر اداره ی کشور شده و خود زمینه ساز حضور پررنگ تر مردم در رقم زدن آینده ی عراق می شود.

نتیجه گیری

بیانات روز یکشنبه مقام معظم رهبری بر این سه مؤلفه مجریان بحران، اهداف آن ها و چگونگی برخورد با آن ها استوار است. ایشان ابتدا ابعاد و عقبه ی گروه تکفیری داعش در بحران عراق را تبیین می کنند در سطح دوم ایشان اهداف نیروهای ظاهری بحران عراق یعنی داعش و نیروهای پشت پرده ی این جناح یعنی برخی از کشورهای منطقه ای و آمریکا را بیان می کنند و در نهایت بر این نکته تأکید دارند که تنها مردم عراق، دولت عراق و مرجعیت عراق است که می تواند بر این بحران مهر اتمام بزند نه دخالت نظامی کشورهای دیگر.

۱۱۷ نظر

 1. یه دونه ایی اقا سید علی

 2. جانم فدا ت سید علی

 3. تاخون در رگ ماست سید علی رهبر ماست .انشاء الله که سالم باشی ای رهبر. این حرف من نیست شاید حرف خیلی ها باشد به آمریکا (آمریکاوای به حالت اگه سید علی خامنه ای حکم جهادت دهد )زنده نمی مانی ای آمریکای جنایت کار.

 4. درود بر پاسدار دین خدا ومکتب اهل بیت علیه سلام

  • ما به دنیا امده ایم طوزی زندگی کنیم که قیمت بیابییم .نه به هر قیمتی زندگی کنیم. قیمت زندگی شیعه چیزی جز تفکر زندگی سید علی نیست.یادمان باشد در این زمان به هم ریخته امنیتی نداریم جز زیر رهبزی سید علی.هیچکس به ما رحم نخواهد کرد جز خودمان بر خودمان .سیدعلی به دور از ریا در حرفام کاش همه دریابیم هیچ چیز به جز زیبایی سید ندیدیم.

 5. دست خدابرسرما خامنه ای رهبرما

 6. اقا جان انشاالله صد سال زنده و سلامت باشی.اقا بدون اگه حکم جهاد بدی به خدا قسم کار داعشی ها که سهله کار امریکارم میسازیم.شعار همیشگی ما تا خون در رگ ماس خامنه ای رهبر ماس

 7. خداروشکر رهبر فرزانه ای داریم ومردم غیور وشجاع.

 8. از تو به یک اشاره…
  از ما به سر دویدن…

 9. خدا را شکر چنین رهبر فرزانه و بصیری داریم و چنین ملت آگاه و هوشیار.لبیک یا خامنه ای

 10. رهبرم فرمان بده من مصطفی ای دیگرم

 11. منتظر آقا امام زمان

  سلام (البته اگه نظر من هم تو سایت منتشر میشه به همه)
  یه سوال داشتم؟؟؟
  سوریه نمی تونست خودش حل کنه مسائلشو؟؟
  فرق سوریه با عراق رو می شه توضیح بدین؟
  الان تو اخبار و رسانه جمهوری اسلامی ایران حمایت از دشمنان شیعه در غزه مهم تره یا حمایت از مسلمان های عراق ؟؟؟
  چرا کل اخبار ما یک طرقه شده؟

 12. تا خون در رگ ماس آقا خامنه ای رهبر ماستوای اگه آقا حکم جهاد بده نسل داعش ازبین میبریم

 13. سلام
  اگه واقعا اهل راستگویی و دین اسلام هستین چرا نظر قبلی من رو به اشتراک نمی زارین تا بقیه مردم خودشون راجع بهش بحث کنن
  با تشکر

 14. سخنان شما به من ارامش و امید. می بخسه، جانم فدای رهبر

 15. سلام مرسی از سایت خوبتون و خدا اجرتون بده . ما ادامه می دیم حتی بهتر از بچه های دفاع مقدس………….

 16. رهبرم از خدا همیشه سلامتی شما رو میخوام و انشاالله همیشه سایتون رو کشور عزیزمون باشه ما این ارامش و امینیت الانمون رو به شما مدیونیم .

 17. سلام
  واقعا چطوره که الان همه جا از کشته های غزه که نهایتش ۱۸۰۰ باشه تو تلویزیون و تمام رسانه های ایرانی گفته میشه و همش محکوم میشن اسرائیلیا ولی درباره نسل کشی یک مشت حیوون تحت عنوان گروه داعش سخنی گفته نمیشه و حتی اظهار شده اونا مشکلشونو خودشون باید حل کنند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بابا پدر آمرزیده ، جون آدماس داره گرفته میشه شلغم که نیس!!چطور نسبت به فلسطین مسئولیم و نسبت به عراق نه!!!!!!!!!!!!!!!!!
  یا حضرت مهدی (عج) فدات بشم آقا که جگرت خونه از دست ما نامسلمونای متظاهر
  یا مهدی عجل علی ظهورک

 18. امین فرامرزی بابادی

  ما بختیاری ها تا پای جان پشتوانه امام خامنه ا ی هستیم

  • ای رهبر ازاده اماده ایم اماده رهبر فقط سید علی امام خامنه ای ولایت خاری در چشم دشمنان داخلی وخارجی است مرگ بر امریکا مرگ بر فتنه گر

 19. خدا رو شکر رهبری فرزانه و مردمی شجاع داریم

 20. وای اگر خامنه ای حکم جهادم دهد …..

 21. بیانات امام خامنه ای
  ”البته از خودمان دفاع میکنیم، هر کسى به ما حمله بکند، با مشت محکم ما مواجه خواهد شد، این طبیعى است؛ اما معتقدیم اینها دشمنان اصلى نیستند، فریب‌خورده هستند. دشمن اصلى آن دشمن پشت پرده است، آن دست نه‌چندان پنهانى است که از آستین سرویس‌هاى امنیتى بیرون مى‌آید و گریبان مسلمانان را میگیرد و آنها را به جان هم مى‌اندازد.” (بیانات در تاریخ ۹۳/۳/۱۴)

 22. دوستت دارم اقا جون (رهبر عزیزم)

 23. زنده باد رهبر زنده باد شیعه زنده باد ایران

 24. خیلی از جوونهای امروزمون فکر میکنن ادای فرنگی ها رو درمیارن خیلی باحال اند!
  ولی خدایی این جوونهای به اصطلاح با حال این جنایت ها ی پشت نقاب فرنگی هارو هم می پسندن؟

 25. داریوش کریم پور از اندیمشک

  آقا ازت خواهش میکنیم با ارتش قوی ایران که در دست شماست داعش رت نابود ساز

  دورود بر سید علی خامنه‌ای

 26. داریوش کریم پور از اندیمشک

  آقا ما نوکرتیم داعش را نابود ساز ما اندیمشکی ها شبها از ترس خواب نداریم

 27. داریوش کریم پور از اندیمشک

  دورود بر سید علی خامنه‌ای

 28. روحی ونرگس موچولو

  دوست داییم رهبر

 29. سید علی فرمان بده سر داعش رو بیارم ایران /فدایی داری

 30. ما با ولایت زنده ایم تا زنده ایم رزمنده ایم ( درود بی کران محضر مبارک ولی فقیه مسلمین جهان)

 31. جانم فدای رهبر عظیم و شائنموم که قدرتشو نشون همه داد و داعش باید بترشد اگر زره ای به خاک ایران تجاوز کند بازم میگم جانم فدای رهبر. . .

 32. اذزبایجان اویاخدی سید علی دایاخدی

 33. خداییش من خیلی می ترسم!!!!! از خدا می خوام که ریشه این داعشی های وحشی رو از روی زمین بکنه!!
  نگرانم! خیلی نگرانم.

 34. درودبرخدمت کنندگان اسلام درود بر خامنه ای بزرگ.خداقوت بهت بده .تا دست شیاطین را برملا کنی

 35. علی غفارمنش تهرانی اصل

  ای آنهایی که دم از شجاعت و دلیری و جهاد می زنید ، به خود نگاه کنید.دشمنان ایران اسلامی در جیب های شما هستند. همین تلفن های همراه شما. این تلفن های هوشمندی که در جیب های ما هستند بدترین و موزی ترین دشمنان ها به شمار می روند. آیا می دانستید که این ها دارای برنامه ها ی جاسوسی هستند؟ از جمله بدترین این برنامه ها همین سیستم عامل اندروید است که ما بدون هیچ اطلاعاتی آن را خریداری کرده و در همه جا از آن استفاده می کنیم.
  پس قبل از این که حرف از جهاد و شهادت و مقابله با آمریکا را بزنیم،خود را پاک کنیم.

 36. امیر حاجیلی نژاد

  ما شاگردان شهداییم و فدایی رهبر

 37. سلام بر رهبر فرزانه ی انقلاب به خودمون میبالیم که آقا و سروری مثه سید علی جانم فدا داریم آقا تا روزی که زنده ایم گوش به فرمانیم هر چی شما بگین ما با دیده منت انجام میدیم.

 38. به امید ظهور آقایان حضرت ولی عصر

 39. جانـــــــــــــــــــــــــم فدایـــــــــــــــ رهبـــــــــــرم

 40. درود بر تشیع،درود بر رهبر معظم ایران…..

 41. درود بر رهبر انقلا ب آقا جان منتظر دستور هستیم تا دشمن این انقلاب را از بین ببریم

 42. چقدر دلم میخواد هزارتا از این داعشی هارو سر ببرم پیش کش کنم حرم ارباب بی کفن اباعبداله الحسین . یعنی میشه ؟ جانم فردای ولی امر مسلیمن جهان حضرت امام خامنه ای

 43. اگر اسلحه به دست شیعان بدهند به دنیا نشان میدهند که چه قدرت و شجاعتی دارند . داعش به مردم بی دفاع و بدون سلاح حمله میکنه این که هنر نیست .باید سرهای این آشغالهای حرام زاده را برید و با آنها دیواره چاه فاضلاب درست کرد . به امید آن روز

 44. سلام اقا دوست دارم خدا به شما عمر طولانی بده

 45. صل علی ال علی رهبر فقط سیدعلی

 46. تاآخرین قطره خون فدایی سیدعلی رهبریم.

 47. خامنه ایی کوثر است دشمن اوابتر است

 48. ما گوش به فرمان رهبرمان هستیم

 49. دشمن باید دعا کند که رهبر حکم جهاد را صادر نکند.

 50. جانم فدای رهبر
  تنها ارزوی قلبیم سلامتی رهبرم

 51. خداوند عمر رهبرمان خامنه ای را طولانی کند واین امانت دار را تا امام ظهور نکرده برای شیعه نگهدارد آمین

 52. خداوند همه ی مارا به راه راست هدایت بکند تا در تشخیص حق و نا حق اشتباه نکنیم ای خداوند مهربان به حق شهدای انقلاب خودت با دست قدرتت تمامی دشمنان اسلام و ایران را به هلاکت برسان صلوات

 53. اللهم عجل لولیک الفرج

 54. ای کسانی که به رهبر توهین می کنید اگر کشور ما رهبری دانا نداشت ما هم مثل کشور های دیگه دچار شورش و هرج و مرج می شدیم

 55. اگر از سر های ما کوه هم بسازند نمی گزاریم رهبر ما تنها شود

 56. سرورم..کربلا خونمه ازچی دل بکنم……………….فدای رهبرم

 57. خامنه ای خمینی دیگریست ولایت خامنه ای ولایت هیدریست

 58. مردم سرزمین ایران منتظر حکم جهاد رهبر عزیزمان هستند با یک اشاره امامان نه تنها داعش بلکه همدستان داعش را ازبین میبریم
  لبیک یا خامنه ای

 59. اقای خوبم تا زنده ایم گوش به فرمان تو هستیم.چشم دشمنانت و بد گو هایت کور باد

 60. ای رهبر ازاده اماده ایم اماده رهبر فقط سید علی امام خامنه ای ولایت خاری در چشم دشمنان داخلی وخارجی است مرگ بر امریکا مرگ بر فتنه گر

 61. ولایت سید علی ولایت امیر المو منین علی علیه السلام است

 62. ما به تدبیر و اندیشه رهبرمون سید علی خامنه ای ایمان و اعتقاد داریم و گوش به فرمانیم..
  آمریکا وای اگر خامنه ای حکم جهادت دهد…

 63. اقا تا خون در رگ ماست خامنه ای رهبر ماست جانم فدایت رهبر

 64. خدا رو قسم میدم به سر بریده امام حسین (ع) سایه رهبرمون رو از سرمون کم نکنه

 65. سلام رهبرم.دلخوشی قلب بیقرارم.من به عنوان یک بسیجی همیشه اماده ام.من قاری قران هستم.همه ارزوم از بجگی این بود که قاری قبل از سخنرانی هات بشم رهبر فرزانه ی کشورم.همیشه هر کجا صداتونو شنیدم اشک از چشمام جاری شده.فقط میگم ما اهل کوفه نیستیم علی تنها بماند.دوستت دارم بزرگ مرد جهان.سید علی خامنه ای

 66. اقا امر بفرماید جانم فدایش میکنم

 67. من ایرانیم ازنسل مردان تبرستان،از نسل دلاوران،زیاد مذهبی نیستم،اما اگر جنگی بشه چنان جنگی کنیم که داعش وهر چه وابسته به اونهاست را به خاک و خون میکشیم،نابودشون میکنیم،انتقام سالها توهین به ایران وایرانی را ازشون میگیریم ،ما قرن ها منتظر این تلافی هستیم. تمام متجاوزین رو به درگ میفرستیم

 68. من ایرانیم، از تبار مردان دلیر وپهلوانان تبرستانم،اگر جنگی بشه چنان جنگی کنیم که دشمن وهر متجاوزی که وابسته به اونه را به درگ میفرستیم،نشونشون میدیم که هیچ فرقی بین من واجداد دلیر وشجاعم وجود نداره،برای وطن جانفدامه

 69. جانم فدای خاک ابران.کسی بخواد چپ به ایران کنه خودم اولین نفر اعضام میشم برای جنگ.جانم فدای رهبرم

 70. از تو به یک اشاره از ما به سر دویدن…

 71. منتظر اقا ان شاالله

  ماشا الله به این رهبر فررزانه اقا جان امام زمان ببینید چه سربازی دارید اما حیف که به ۳۱۳ نرسیده است دوستان بیاید جز ۳۱۳ باشیم علاوهبرشعار وادعا درعمل ثابت کنیم با خود بیندیشیم اگه اقایکروزی سر گوشیهایمان بیاید ایا خجالت میکشیم وخواستاحذف ژیام وموسیقی مبتذل هستیم یا نه دوستد اریم ئسیعا گوشیهایمانرا چک کند بیاید الان که جنگ نرم مطرح هست مواظب فیلمهاوبرنامه های ماهوارده واصلا خدا نکند جز ء کسانی باشیم که درمنزل ماهواره داشته باشیم اگه بگویید فقط اخبار میبینیم به خدا این توجیه شیطان است اگه بف
  رماییذ شبکه های خوب وبرنامه های خوبشرا میبینیم ایا امریکایی که دشمن ماست دلش به حال ما میسوزد که برنامه خوب دراین جعبه جادویی بگذارد نه به خدا تمام برنامه هایش بابرنامه وهدف نابودی شیعه برنامه ریزی شده بیایید بیشتر بیندیشیم ودل اقامون شاد کنیم نه ناراحت ان شا الله تعالی

 72. منتظر اقا ان شاالله

  باسلام خدمت رهبرم عزیزم خداقوت رهبر عزیز

 73. وای اگر رهبرم حکم جهادم دهد…

 74. رهبر ما زنده باشه

 75. امادام تا پا ی جانم باداعش مبارزه کنم
  من را به خدمت بگیرید تعدادی نیروبهم بدهید
  تاداعش رانابود کنم؟
  اماده جنگ باداعش
  **********
  لبیک یاحسین

 76. جانم فدای رهبرم ک بیش ازجانم دوسشون دارم
  اقاجان فقط دستور جهاد بده تاجوانانت داعش ونطفهاشون رااز زمین خداپاک کنند
  اقاجان دوستدارم

 77. سلام به رهبرعزیزم امیدوارم روزی همین فتنه های ایجاد شده توسط رژیم ملعون صخیونستی بحق علی گریبان خودشون بشه تا بفهمن معنی اینهمه جرم وجنایت وظلم چیه

 78. من یه جوان گناهکارم و اصلا ادعام نمیشه که مومنم و دیندارم و پیش خدا خیلی خیلی رو سیاهم اما خدا می دونه که ته دلم اعتقاداتمو دارم و به شرفم قسم کافیه رهبر لب تر کنه تا کفن پوش اماده ی جنگ با دشمنای اسلام بشم و مردانه بجنگم و همه دوستامو تشویق به جنگ در راه خدا کنم و با اینکه عرب زبانم کفش سید علی رو با هزاران شیخ وهابی عرب عوض نمی کنم ، من این رو خوب می دونم که راه ایت الله خامنه ای راه امام حسین هستش و اطاعت از حرفش مساوی اطاعت از حرف امام حسین تو زمان ماست و در کل اسلام واقعی الان به دست رهبر هست نه اعراب جاهل عربستان و نه وهابیای سگ صفت

 79. سید من ، ای بزرگ خراسانی گوشه چشمی برمن بی انداز تافدایت کنم جان ناقابلم را که جان دادن در رکابت تمام زیبایی هاست

 80. من میخام برم عراق مرجع تقلید من اقای خامنه ای لطف کنید جواب مرا بدهید برای جنک میروم منطزرم هر طور باشد خاهم رفت

 81. سرباز حضرت آقا

  وای بر داعش اگر امام خامنه ای حکم جهاد به سربازانش دهد

 82. آقا جان گرحکم جهاد بدهی جان را فدایت میکنم

 83. آقا جان گرحکم جهاد بدهی جان را فدایت میکنم ،رهبرمن .

 84. باسلام وعرض ادب به آقا سید علی عزیز .که جان ناقابل م را فدای اهداف بزرگش میکنم وهمیشه منتظر امر ودستورش در همه زمینه ها هستم واز همینجا خسته نباشید بهش میگم ودستشومیبوسم ازش تشکر میکنم وای بحال دشمنان اسلام .که اگر آقا سیدعلی حکم جهاد بدهد همه شون نابود میکنیم به یاری خداوند .

 85. جانم فدای رهبر

 86. با همه ی این اوضاع احوالات باید در کنارش مطاعه سیاسی و اجتماعی خودمون بالا ببریم تاااگر قرآن سر نیزه دشمن زد خوارج نشویم

 87. تکفیری ها زهی خیال باطل
  نزدیک کربلا بشین ارازل
  گردنتونو میشکنیم به والله
  تا کی میخواین طی کنید این مراحل
  حمله به بین الحرمین محاله
  قسم به شاهزاده ی سه ساله
  اگر اجازه ام بده سید علی
  خون شما برای ما حلاله
  سرباز پادگان حسینیم
  مجنون بین الحرمینیم
  تجربه ی تو سوریه نشون داد
  یه کاری کردید جونتون در بیاد
  رفتن سمت حرم ابوالفضل
  جرأت خیلی زیادی میخواد
  تو خط قرمز ما پا نزارید
  با یک نگاه شیعه تار و مارید
  شیعه پا کار حرم حسینه
  برید بزرگترتونو بیارید
  سرباز پادگان حسینیم
  مجنون بین الحرمینیم
  خون علی توی رگ های ماهاست
  حوالتون باشه به دست عباس
  اگر نگاه چپ کنید میفهمید
  پرچم بچه شیعه ها چه بالاست

 88. درود بر رهبر کشورم،جواب اون خواهرم که گفت میترسم از داعش،بخدا قسم آقا جنگ داعش به ما لرها بده کنترات سه روز بیشتر طول نمیکشه از رو زمین جمشون میکنیم.قابل توجه حضرات جدایی طلب.

 89. خدایا به خون حسین قسمت میدهیم سایه این رهبر فرزانه را از سر این کشور کم مکن

 90. جانم فدایت آقا فکر اینکه روزی نباشی منو میکشه آرزوم اینه زودتر از تو بمیرم سید علی

 91. فقط با حضور امام خامنه ای میشود ایرانی قدرتمند و سر افراز داشت به امید پیروزی ملت و رهبر عزیز

 92. لبیک یا خامنه ای

 93. سربازان داخل قهواره ی امام خمینی روحی له الفدا امروز جان برکفان و فدائیان امام سید علی ارواحنا فدا هستند.
  چه خوش گفت پیر جماران «سربازان من در گهواره ها هستند»
  کدام نقطه عالم اینگونه رهبرانی دیده می شود که سربازان و دانش آموختگانش می شوند:
  سید حسن نصرالله-شیخ عیسی قاسم-شیخ ابراهیم زکزاکی-شیخ باقر نمر النمر که خود نور هدایت شیعیان و آزادیخواهان در عالم می شوند.
  جان که کم است آقا بابی انت و امی باید گفت برایت

 94. درود بر مقام معظم رهبری. خونی که در رگ ماست هدیه به رهبر ماست.

 95. با چادرم با اجازه رهبرم بجنگ با داعش میرم جانم فدای رهبر

 96. امیرعباس علیکاهی

  کشته شدن صدهانفر فدای خاک پایت رهبر عزیز

ارسال دیدگاه

ایمیل شما نشر نخواهد شد

امارگیر سایت