جدید
خانه / اخبار / سخنان امام خامنه ای ۵بعد از روز رحلت امام راحل رضوان الله علیه

سخنان امام خامنه ای ۵بعد از روز رحلت امام راحل رضوان الله علیه

سخنان امام خامنه ای  ۵بعد از روز رحلت امام راحل رضوان الله علیه

امام خامنه ای۵ روز بعداز رحلت امام چه‌فرمودند؟

اگر ما امام را دوست داریم – که واقعاً همین‏ گونه است و هیچ‏ کس نمى ‏تواند تردید کند که ملت ایران در عشق و محبت به امام صادق نیست – باید راه و درس او را زنده نگهداریم و هدفهایش را، هدفهاى حقیقى و اصلى انقلاب به حساب آوریم و به سمت آنها حرکت کنیم و هدف دیگرى از خودمان درست نکنیم.

به گزارش فرهنگ نیوز، اگر ما امام را دوست داریم – که واقعاً همین‏ گونه است و هیچ‏ کس نمى‏ تواند تردید کند که ملت ایران در عشق و محبت به امام صادق نیست – باید راه و درس او را زنده نگهداریم و هدفهایش را، هدفهاى حقیقى و اصلى انقلاب به حساب آوریم و به سمت آنها حرکت کنیم و هدف دیگرى از خودمان درست نکنیم. هدفهاى امام(ره) مشخص و روشن است و احتیاج به کار زیاد ندارد.

حال که خداى متعال این‏طور مقدر کرد که بنده‏ صالحش در نیمه‏ این راه بار را به دیگران بسپارد و به ملکوت اعلى‏ بپیوندد و در جوار او آرام بگیرد، ما نخواهیم گذاشت این بار روى زمین بماند. باید همه‏ى آحاد ملت – کوچک و بزرگ – مسؤولان در سطوح مختلف و هرکس که کارى در دستش است، این نکته را حدیث نفس خود کن تصاویر دیده‌ نشده از ارتحال امام‌/خرداد 68 د و پیمان ببندد که راه امام را ادامه دهد و به سمت هدفهاى او حرکت کند. در این صورت، عشق و محبت و ارادت و شاگردى ما نسبت به او صادق خواهد بود؛ والّا اگر در فراق او گریه کنیم و بر سر و سینه‏ى خود بزنیم، ولى راه او را از سمت دیگر ادامه دهیم، محبت و احترام و وفادارى ما صادقانه نخواهد بود. وفادارى این است که عیناً در همان خط و هدف او حرکت کنیم و به بیراهه نرویم.

ارسال دیدگاه

ایمیل شما نشر نخواهد شد

امارگیر سایت