جدید
خانه / اخبار / قرائتی و انتخاب اصلح

قرائتی و انتخاب اصلح

قرائتی و انتخاب اصلح
حجت الاسلام قرائتی در یزد:
مردم درانتخاب اصلح فریب سخنرانی و نمازخوان بودن افراد را نخورند/ اقدامات عده‌ای دهن کجی باولایت است
رئیس ستاد اقامه نماز کشور در جمع نمازگزاران دارالعباده گفت: مردم در انتخاب فرد اصلح گول سخنرانی خوب و قسم خوردن عده‌ای را نخورند زیرا خیلی‌ها بودند که قسم خوردند و به آن عمل نکردند، گول مسجد و نماز را هم نخورید چون عده‌ای نماز می‌خوانند اما در خفا کار خود را انجام می‌دهند.

به گزارش خبرنگار یزد رسا، حجت الاسلام محسن قرائتی پس از خطبه های نمازجمعه یزد در جمع نمازگزاران دارالعباده با اشاره به اینکه  مردم در انتخابات گوش به فرمان رهبری باشند اظهار داشت: در مورد انتخابات، صحبت رهبری حجت است.

مشارکت گسترده در انتخابات تمامی توطئه های دشمن را خنثی می کند
حجت الاسلام  قرائتی با اشاره به اینکه انتخابات در کشور اسلامی ما حضور در تعیین سرنوشت است  گفت: مشارکت در تعیین سرنوشت خود و آینده کشور اسلامی از ثمرات نظام و انقلاب اسلامی و حاصل ایثار و جانفشانی شهیدان والامقام است.

رئیس ستاد اقامه نماز کشور با اشاره به هجمه های مختلف دنیای استکباری علیه انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: با مشارکت گسترده در انتخابات ۲۴ خرداد تمامی توطئه ها خنثی و دشمن مجبور به شکست می شود.

قرائتی با اشاره به منویات مقام معظم هبری در سالجاری در خصوص اهمیت انتخابات و وظایف مردم تصریح کرد: بنا بر توصیه های مکرر مقام معظم رهبری حجت بر عموم مردم تمام است و باید این انتخابات را اهمیت دهند.

اقدامات عده‌ای دهن کجی با ولایت است

وی عنوان کرد: عده ای نیز در مسیر ولایت نیستند و به فکر و ایده خود عمل می کنند، هنگامی که رهبری بگوید که فلان شخص امام جمعه مثلا کاشان نباشد، اگر او را امام جمعه مشهد کنیم، این دهن کجی است.

رئیس ستاد اقامه نماز کشور افزود: کسی نگفته که رهبری معصوم است زیرا ما ۱۴ معصوم بیشتر نداریم اما حجت است به عنوان مثال دکترها معصوم نیستند اما حرفشان در مورد بیماری برای بیماران حجت است و حتی مراجع تقلید ما نیز در موارد بیماری از دکترها پیروی می‌کنند زیرا در زمینه پزشکی تخصص دارند.

قرائتی عنوان کرد: در انتخابات نیز باید بین خود و خدا حجت داشته باشیم و بین ۱۰ نفر بتوانیم شخصی که اصلح‌تر است را انتخاب کنیم.

وی افزود: عده‌ای از افراد مثل بادکنک هستند و تا زمانی که بادشان نکنی نقص‌ آن ها پیدا نمی‌شود برخی افراد نیز باید مال و مقام داشته باشند تا خود را نشان دهند.

قرائتی تاکید کرد: مردم در انتخاب فرد اصلح ، یا خود باید قدرت تشخیص داشته باشند یا از دو عادل بشنوند که اصلح کیست و در این صورت حتی اگر انتخاب اشتباه هم انجام شود، ما به تکلیف عمل کرده‌ایم.

مردم در انتخاب اصلح فریب سخنرانی و نماز خوان بودن افراد را نخورند

وی تصریح کرد: مردم گول قسم خوردن عده‌ای را نخورند زیرا خیلی‌ها بودند که قسم خوردند و به آن عمل نکردند، گول مسجد و نماز را هم نخورید چون عده‌ای نماز می‌خوانند اما در خفا کار خود را انجام می‌دهند.

قرائتی ادامه داد: گول سخنرانی را هم نخورید زیرا سخنرانی خوب و عمل بد هم می‌تواند ایمان افراد را متزلزل کند.

رئیس ستاد اقامه نماز کشور از مردم برای حضور پرشکوه در انتخابات دعوت کرد و افزود: مردم نگران نباشند زیرا مملکت ما صاحب دارد.

حجت الاسلام قرائتی برای شرکت در گردهمایی مسئولان و دبیران ستاد اقامه نماز سراسر کشور به استان یزد سفر کرده است.

ارسال دیدگاه

ایمیل شما نشر نخواهد شد

امارگیر سایت