جدید
خانه / تازه / وحدت عامل خلق حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی

وحدت عامل خلق حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی

وحدت عامل خلق حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی

اسیب شناسی حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی

هیچگاه نباید از یاد ببریم کلام نورانی خداوند متعال که در قران کریم می فرماید واعتصو بحبل الله جمیعا ولا تفرقو  به ریسمان محکم اللهی چنگ زنید ومتفرق نشوید زیرا تمامی موفقیت ها در سایه وحدت تحقق پیدا می کند اگر می خواهیم حماسه به یاد ماندنی در تاریخ اتفاق بیفتد وبه ندای رهبر فرزانه ومقتدای خویش حضرت امام خامنه ای لبیک  گفته باشیم. تنها راه حفظ وحدت است زیرا وحدت باعث پیشرفت در همه امور است وتفرقه وجدائی عامل کند شدن حرکت پر شتاب می باشد.

چه زیبا رهبر عظیم الشان انقلاب امام خامنه ای در تاریخ ۹۱/۱۰/۸ در جمع دانش اموزان فرمودند:

رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به عصبانیت دشمن از حوادث منطقه و پیشرفتهای علمی و تأثیرگذاری ملت ایران افزودند: یکی از روشهای موذیانه و موریانه وار دشمن در این شرایط، ایجاد اختلاف از راههای نفوذ است که همه باید مراقب باشند و اختلاف ها را به حداقل برسانند.
حضرت آیت الله خامنه ای خاطرنشان کردند: اختلاف نظر طبیعی است اما این اختلاف نظر نباید به اختلاف در عمل و گریبانگیری و مچ گیری در مقابل مردم، تبدیل شود.
ایشان تأکید کردند: از امروز تا روز انتخابات، هرکسی که بخواهد اختلاف ها را به میان مردم بکشاند و از احساسات آنها در جهت اختلافات استفاده کند،‌ قطعاً به کشور خیانت کرده است.

حضرت آیت الله خامنه ای اتحاد و وحدت را نیز بسیار مهم خواندند و تأکید کردند: یکی از موارد مضرّ، اختلاف میان مسئولان و بدتر از آن کشاندن اختلاف به میان مردم است.
ایشان افزودند: من به مسئولان و رؤسای قوا هشدار میدهم که مراقب باشند و اختلافات را به میان مردم نکشانند.

ارسال دیدگاه

ایمیل شما نشر نخواهد شد

امارگیر سایت